Klassiska den 15 juli 2019

Visning: fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7

  • Sortera efter

  • 5419 Akvarell
    Såld: 103.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8019 Armbandsur
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8032 Bordslampa
    Firma Svenskt Tenn, Josef Frank. Höjd: 30 cm
    Såld: 3.800 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8028 Litografi
    Såld: 7.800 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8010 Ljuskrona
    Såld: 10.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 1246 Ljuskrona
    sengustaviansk stil. 1800-tal, Höjd: 95
    Såld: 18.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8025 Oljemålning
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8021 Praktvas
    Såld: 4.600 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8037 Skulptur
    Såld: 25.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8017 Skulptur
    Såld: 25.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8018 Skulpturer
    Såld: 13.500 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8014 Soffa
    Såld: 26.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8013 Stolar
    4 st, Eames Plastic DSR, för Vitra
    Såld: 5.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8020 Stolar
    Såld: 21.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8033 Sybord
    Såld: 15.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8011 Vas
    Såld: 5.600 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8007 Vas
    Såld: 6.200 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 8012 Vilstol
    Såld: 14.000 kr

    Såldes den 15 juli 2019
  • 2448 Vinställ
    Såld: 4.400 kr

    Såldes den 15 juli 2019