29 apr
Klassiska
2024-05-20
Tema Gustavsberg
2024-06-03
Tema Upsala-Ekeby
2024-06-17
Tema Kvinnliga Konstnärer
- Tidigare sålt
Oljemålning Einar Jolin (1890-1976), Sverige. "Försäkra i Haand i Haand, National". Signerad, daterad 1959. Olja på duk, 67x54 cm, yttermått inklusive ram: 80x70 cm
Såldes för: 67.000 kr
Vid auktionen 2022-10-31
Se fler tidigare sålda