22 apr
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chagall, Erland Cullberg, Peter Dahl, Salvador DalÃ, A... //
2024-04-29
Klassiska
2024-05-20
Tema Gustavsberg
2024-06-03
Tema Upsala-Ekeby
2024-06-17
Tema Kvinnliga Konstnärer
- Tidigare sålt
Armbandsur 18k guld, Omega De Ville, quartz. Diameter: 20mm, längd: 17cm, bruttovikt: 51,7g, med etui.
Såldes för: 16.500 kr
Vid auktionen 2022-04-18
Se fler tidigare sålda