22 apr
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, Stig Claesson Slas, James Coignard, Lena Cronqvis... //
2024-04-29
Klassiska
2024-05-20
Tema Gustavsberg
2024-06-03
Tema Upsala-Ekeby
2024-06-17
Tema Kvinnliga Konstnärer
- Tidigare sålt
Soffbord Josef Frank (1885-1967), Österrike. "Diplomat", Firma Svenskt Tenn. Brännstämplad, Fanerat med mahogny, rektangulär skiva. Bredd: 105 cm. Djup: 105 cm. Höjd: 48 cm
Såldes för: 24.500 kr
Vid auktionen 2023-07-03
Se fler tidigare sålda