Föremål som liknar golvvas porslin

Vi hittade över 5 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 4058 Golvvas
    Kina, Porslin. Signerad, "Jingdezhen". Höjd: 68 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 14 juni 2021
  • 2012 Golvvas
    1950-tal, porslin. Signerad. Höjd: 50cm
    Såld: 800 kr

    Såldes den 24 maj 2021
  • 7002 Golvvas
    Kina, 1800-tal, porslin. Höjd: 36 cm
    Såld: 5.800 kr

    Såldes den 30 november 2020