Föremål som liknar akvarell Ferdinand Boberg

  • Träfflista
  • 1354 Akvarell
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 2 november 2020
  • 2091 Akvareller
    4 st. Ferdinand Boberg (1860-1946), 18x14
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 30 oktober 2017
  • 1326 Akvarell
    Ferdinand Boberg (1860-1946), 1899, Nynäs, 20x40
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 17 maj 2010
  • 2333 Akvarell
    signerad Ferdinand Boberg, Visby-37, 20x25
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 2 november 2009
  • 7199 Akvarell
    Ferdinand Boberg, Riddarholmen, 1929, 15x21
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 28 november 2005