Föremål som liknar skulptur Terrakotta
3064 Skulptur
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
5314 Skulptur
Terrakotta. Signerad. Höjd: 35 ca
Såld: 250 kr
Såldes den 11 mars 2024
3010 Skulpturer
Såld: 250 kr
Såldes den 26 februari 2024
4468 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 16 oktober 2023
6010 Skulptur
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2023
7340 Skulptur
Såld: 1.200 kr
Såldes den 28 augusti 2023
7494 Skulptur
Mor med barn, Terrakotta. Höjd: 28 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juli 2023
7503 Skulptur
Terrakotta, "Beethoven", 1900-tal. Höjd: 28 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 27 mars 2023
2023 Skulptur
Såld: 2.400 kr
Såldes den 20 mars 2023