Oljemålning, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad 1901, Major Otto Fredrik Lorichs. Olja på pannå, 59x49 cm, yttermått inklusive ram: 69x59 cm

Klicka på bilden för större bild

   Bild 1  Bild 2Bild 3Bild 4
1552 8341 Oljemålning, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad 1901, Major Otto Fredrik Lorichs. Olja på pannå, 59x49 cm, yttermått inklusive ram: 69x59 cm
Gå till objektssidan