Föremål som liknar akvarell Gamla Stan
2020 Akvarell
Såld: 2.800 kr
Såldes den 26 september 2022
6397 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 9 september 2019
3059 Akvarell
R Reisner. Signerad, daterad 61, Gamla Stan, 30x23 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 26 augusti 2019
7104 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 28 januari 2019
8001 Akvarell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 24 augusti 2015
9562 Akvarell
Jan Lundquist, Gamla Stan, 29x31
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 oktober 2014
9240 Akvareller
3 st, Sign W Solenberg, Gamla Stan, motivet: 30x24
Såld: 250 kr
Såldes den 14 juli 2014
8310 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 21 oktober 2013
6178 Akvarell
Gamla Stan, 22x30
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2013