4412 Bonad
Kina, Tidigt 1900-tal, broderad, 64x500 cm
Såld: 5.200 kr
Såldes den 6 mars 2023 -
3306 Bonad
Tidigt 1900-tal, 86x186 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 11 maj 2020 -
8380 Bonad
Tidigt 1900-tal, 90x220 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 27 januari 2020
1048 Väggbonad /gar..
tidigt 1900-tal, 220x85
Såld: 350 kr
Såldes den 12 februari 2018 -
6384 Bonad
Såld: 600 kr
Såldes den 31 oktober 2016 -
1459 Bonad
, Tidigt 1900-tal, motiv med bäckahästar, 270 x 150
Såld: 700 kr
Såldes den 7 januari 2013
4406 Bonad
tidigt 1900-tal, 190x120 (slitage)
Såld: 600 kr
Såldes den 17 mars 2008 -
5703 Bonad
Tidigt 1900-tal, 151x62
Såld: 400 kr
Såldes den 10 december 2007 -
7332 Väggbonad
Tidigt 1900-tal, 60 x 150
Såld: 900 kr
Såldes den 16 april 2007