Föremål som liknar matsalsstolar Mahogny
4262 Matsalsstolar
Såld: 6.800 kr
Såldes den 4 oktober 2021
5216 Matsalsstolar
6 st + 1 par karmstolar, England, mahogny
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 april 2019
4607 Matsalsstolar
11 st. Senempire, mahogny
Såld: 7.000 kr
Såldes den 19 juni 2017
8365 Matsalsstolar
8 st. mahogny /svart tagel, fläckar 6 slitage
Såld: 1.700 kr
Såldes den 1 juni 2015
1390 MATSALSSTOLAR
6 st. mahogny, sent 1800-tal
Såld: 2.400 kr
Såldes den 27 oktober 2014
2243 Matsalsstolar
5 st, mahogny
Såld: 300 kr
Såldes den 23 september 2013