KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983271
nr 1298 3271
Akvarell
Fanny Pettersson, kvinna. Signerad, 54x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:49:24
200 kr
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)