KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13117269
nr 1311 7269
Torun Munthe-Brate
(1891-1993), Sverige
Akvareller, 3 st, Signerad, 13x22- 22-28cm
Torun Munthe-Brate, född 1891, död 1993, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:25:19
26/2 23:49:38
Torun Munthe-Brate
Läs mer om Torun Munthe-Brate