KONST / Litografier / Färglitografi 12665105
nr 1266 5105
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 287/310. Motivet: 18x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:15:03
100 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson