KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12769143
nr 1276 9143
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Färgetsning, Johnny Friedlaender (1912-1992), Signerad, numrerad 30/85. Motivet: 32x48 cm
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:03:38
23/9 15:51:06
23/9 17:28:23
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender