KONST / Litografier / Färglitografi 12847011
nr 1284 7011
Lowell Nesbitt
(1933-1993), USA
Färglitografi, Interiör. Signerad, daterad 1972 AP. Motivet: 45x62 cm
Lowell Nesbitt, amerikansk bildkonstnär född 1933, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:12
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Lowell Nesbitt
Läs mer om Lowell Nesbitt