KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12354654
nr 1235 4654
Signe Aspelin
(1881-1961), Sverige
Akvareller, 2 st, Signe Aspelin (1881-1961), Stockholm, signerad, 24x20,28x22 ca
Signe Aspelin, svensk målare och illustratör född 1881, död 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:35:08
15/2 22:40:45
18/2 18:32:31
Signe Aspelin
Läs mer om Signe Aspelin