KONST / Litografier / Färglitografi 12665191
nr 1266 5191
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Väderkvarn, Signerad, PT. Motivet: 12x8
måndag 29 juli 2019
kl 19:49:07
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson