UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 12342033
*
nr 1234 2033
Väggur
Sent 1800-tal. Höjd: 108 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2019
kl 19:17:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 23:47:41
1
100 kr
10/2 11:27:44
2
200 kr
10/2 22:10:30
1
200 kr
10/2 22:10:30
2
200 kr (Budbetjänt)
10/2 22:35:25
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: klocka sekelskifte sent 1800-tal väggklocka väggur
-
8009 Väggpendyl
Förgylld. Höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:58
-
8012 Väggpendyl
omkring sekelskiftet 1900, Ek. Höjd: 100 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:03
*
Väggur
Läs om budbetjänten
nr 1234 2033
Väggur
Sent 1800-tal. Höjd: 108 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/2 23:47:41 | 1 | 100 kr |
10/2 11:27:44 | 2 | 200 kr |
10/2 22:10:30 | 1 | 200 kr |
10/2 22:10:30 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
10/2 22:35:25 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: klocka sekelskifte sent 1800-tal väggklocka väggur
-
8009 Väggpendyl
Förgylld. Höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:58 -
8012 Väggpendyl
omkring sekelskiftet 1900, Ek. Höjd: 100 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:03