KONST / Litografier / Färglitografi 12455357
nr 1245 5357
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad Sven Erixson i tryckplåt, ej numrerad. Motivet: 72x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:50:22
28/3 11:27:45
150 kr
31/3 14:24:06
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson