KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725006
nr 1372 5006
Grafiskt blad
Gicléetryck, Veronica Sofie, "Windows". Signerad, numrerad 14/40, mm ca 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:39:42
100 kr
300 kr