KONST / Litografier / Färglitografi 12914358

nr 1291 4358

James Coignard

(1925-2008), Frankrike

Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 18/75, respektive 14/75. Motivet: 31x41cm

Kondition: skada, glas

James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:04:59

James Coignard

Läs mer om James Coignard