KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12777299
nr 1277 7299
1700-tal, Landskap med ruin. Olja på duk, 39x31 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:15:55
30/9 17:36:56
30/9 17:40:57