KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419595
*
nr 1241 9595
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad Edith, marin. Olja på pannå, 13x17
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2019
kl 18:29:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/3 10:30:39
1
100 kr
15/3 14:33:15
2
200 kr
18/3 17:58:19
3
300 kr
18/3 18:01:07
2
300 kr
18/3 18:01:07
3
300 kr (Budbetjänt)
18/3 18:01:42
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 20:51
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 20:11
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 19:41
-
1031 Oljemålning
Axel Peter (1863-1942), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 20:17
-
5079 Oljemålning
Bengt Johansson (f. 1941), Sverige. "Höstsol", mon..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1241 9595
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad Edith, marin. Olja på pannå, 13x17
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/3 10:30:39 | 1 | 100 kr |
15/3 14:33:15 | 2 | 200 kr |
18/3 17:58:19 | 3 | 300 kr |
18/3 18:01:07 | 2 | 300 kr |
18/3 18:01:07 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
18/3 18:01:42 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 20:51 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 20:11 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 19:41 -
1031 Oljemålning
Axel Peter (1863-1942), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 20:17 -
5079 Oljemålning
Bengt Johansson (f. 1941), Sverige. "Höstsol", mon..//
Auktionen avslutas
om en vecka
29 april kl 20:45