KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9345022
*
nr 934 5022
Stefan Tunedal
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Stefan Tunedal (f. 1959), 'Gitte', signerad, 50x51
Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:31:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/1 14:40:52
1
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stefan tunedal svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 20:11
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 19:41
-
3154 Oljemålning
Arvid Öström (1889-1955), Stilleben. Signerad. Olj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 19:29
-
3022 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), " Blomstertid". Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 18:10
-
3023 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), "Hemma med bruden II..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 18:13
*
Stefan Tunedal
Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.
Läs mer om e-auktion
nr 934 5022
Stefan Tunedal
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Stefan Tunedal (f. 1959), 'Gitte', signerad, 50x51
Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/1 14:40:52 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stefan tunedal svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 20:11 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 19:41
-
3154 Oljemålning
Arvid Öström (1889-1955), Stilleben. Signerad. Olj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 19:29 -
3022 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), " Blomstertid". Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 18:10 -
3023 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), "Hemma med bruden II..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 18:13