4316 Tidningshylla
Plexiglas, höjd: 42 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 22 januari 2018 -
4326 Barnstol
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4323 Bordsspegel
1930-tal, krom, höjd: 50 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 15 januari 2018
4201 Takarmatur
Orrefors, 10 armad, höjd: 65 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4152 Soffa
Såld: 800 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4149 Fåtölj
Såld: 5.200 kr
Såldes den 15 januari 2018
4114 Glas
+ karaff, 41 delar, Reijmyre Glasbruk, höjd: 8 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4112 Glas
Såld: 1.400 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4108 Oljemålning
Bertil Appelgren, hundkex, 1980,46x30
Såld: 300 kr
Såldes den 15 januari 2018
4079 Spelbord
nyrenässans, längd: 90 cm, djup: 43 cm, höjd: 74 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4060 Bord
Såld: 2.400 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4059 Skänk
Såld: 4.400 kr
Såldes den 15 januari 2018
4038 Matservisdelar
Såld: 4.000 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4034 Fåtölj
skinn, slitage
Såld: 600 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4033 Glasservis
Såld: 800 kr
Såldes den 15 januari 2018
4004 Safaristolar
Såld: 9.400 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4003 Safaristolar
Såld: 8.200 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
4001 Soffbord
Såld: 700 kr
Såldes den 15 januari 2018