GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 7685241
nr 768 5241
Vas
Gudrun Zettergren "Dydy" signerad 1937, höjd: 33, mynningsnagg
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juli 2012
kl 18:42:07
30/7 00:01:09