GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 13385206

nr 1338 5206

Vas

+ fat, 2 delar, Kina, diameter: 21, höjd: 27 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:48:56

27/7 20:43:56 1      Vinnande bud