ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Väggtextil 13351077

nr 1335 1077

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Väggtextil, Christina Knall (f. 1947), Sverige. "Sjölandskap". Signerad, daterad 1977, ca 60x76 cm

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:17:30

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall