ÖVRIGT / Teknika / Väggtelefon 13117202

nr 1311 7202

Väggtelefon

höjd: 59 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 mars 2020
kl 19:10:13