BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 9603281

nr 960 3281

Vägglampa

John Blund, metall / papper, höjd: 30 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:31:03