GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna på sockel 13647013

nr 1364 7013

Urna på sockel

2 delar, 1840-tal. Höjd: 54cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:25:34

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska