KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12455243

nr 1245 5243

Tusch

signerad, "Personage". Motivet: 87x58

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:55:27