KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12664121

nr 1266 4121

Ragnar Sandberg

(1902-1972), Sverige

Tusch, Ragnar Sandberg (1902-1972), Sverige. "Via Acaire", signerad. 11x15 cm

Ragnar Sandberg, svensk målare och grafiker född 1902, död 1972.

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:03:08

Ragnar Sandberg

Läs mer om Ragnar Sandberg