KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12453314

nr 1245 3314

Tusch

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Sagomotiv. Motivet: 33x25 ca, 1944

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:30:02