KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12894158

nr 1289 4158

Harald Wiberg

(1908-1986), Sverige

Tusch, 3 st, Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Signerad, 16x20 ca

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 november 2019
kl 18:26:58

Harald Wiberg

Läs mer om Harald Wiberg