KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12757214

nr 1275 7214

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 364/400. Motivet: 44x52 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:40:53

12/9 23:29:15 1      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén