KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12757214

nr 1275 7214

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 364/400. Motivet: 44x52 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:40:53

12/9 23:29:15 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén