KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862049

nr 1386 2049

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, 3 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, 310- upplaga, yttermått inklusive ram: 41x32 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:05:25

  • Tema
  • 22 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén