KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13027047

nr 1302 7047

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. PT, Lejonbacken Stockholm. Signerad, daterad -71. Motivet: 23x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:05:50

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén