KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12815194

nr 1281 5194

Marja Ruta

(f. 1942), Sverige

Träsnitt, Marja Ruta (f. 1942), Sverige. I tunnelbanan. Signerad, daterad -76, ca 45x45 cm

måndag 14 oktober 2019
kl 19:29:50

Marja Ruta

Läs mer om Marja Ruta