KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12916406

nr 1291 6406

Gunilla Wik

(f. 1936), Sverige

Träsnitt, Gunilla Wik (f. 1936), Sverige. Trandans. Signerad, numrerad 11/20. Motivet: 29x20 cm

Gunilla Wik, svensk målare, tecknare och grafiker född 1936 i Norrköping.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:14:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunilla Wik

Läs mer om Gunilla Wik