KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862046

nr 1386 2046

Bror Hjorth

(1894-1968), Sverige

Träsnitt, Bror Hjorth (1894-1968), Sverige. Signerad, numrerad 17/52. Motivet: 33x22, yttermått inklusive ram: 57x41 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:47:39

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 mar

Bror Hjorth

Läs mer om Bror Hjorth