MÖBLER / Bord / Toilettebord 12343042

nr 1234 3042

Toilettebord

Axel Larsson för Svenska Möbel Fabriken (SMF). 1930-tal, Bredd: 110. Djup: 45 cm. Höjd: 64 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

måndag 11 februari 2019
kl 18:40:41