ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textil 12856424

nr 1285 6424

Textil

med monogram. Proveniens familjen Bernadotte af Wisborg, ca 180x143 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:30:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska