ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textil 12856424

nr 1285 6424

Textil

med monogram. Proveniens familjen Bernadotte af Wisborg, ca 180x143 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:30:42

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska