GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin med fat 13327037

nr 1332 7037

Terrin med fat

1800-tal, Gustafsberg. Längd: 38, höjd: 30 cm

Konditionsrapport: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:46:30