KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 12508316

nr 1250 8316

Louis Noirot

(1820-1902), Frankrike

Teckningar, 2 st. Louis Noirot (1820-1902), Frankrike. Landskapsbilder, signerade, 33x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:32:23

23/4 12:15:14 1      Vinnande bud

Louis Noirot

Läs mer om Louis Noirot