KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12756498

nr 1275 6498

Siri Derkert

(1888-1973), Sverige

Teckning, Siri Derkert (1888-1973), Sverige. Signerad. Krita. Motivet: 21x27 cm

Siri Derkert, svensk målare och grafiker född 1888 i Stockholm, död 1973.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:00:52)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:01:30

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Siri Derkert

Läs mer om Siri Derkert