KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13668242

nr 1366 8242

Teckning

Oidentifierad konstnär. Studie. Signerad Sören, bär dedikation. Blyerts. Motivet: ca 40x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 december 2020
kl 18:26:55