KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12022599

nr 1202 2599

Louis Noirot

(1820-1902), Frankrike

Teckning, Louis Noirot (1820-1902), Frankrike. Landskap med träd, signerad, papper, bladets mått: 42x33 cm, löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 september 2018
kl 18:57:38

4/9 05:48:03 1      Vinnande bud

Louis Noirot

Läs mer om Louis Noirot