KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12022599
nr 1202 2599
Louis Noirot
(1820-1902), Frankrike
Teckning, Landskap med träd, signerad, papper, bladets mått: 42x33 cm, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:57:38
4/9 05:48:03
Louis Noirot
Läs mer om Louis Noirot