KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12022600
nr 1202 2600
Louis Noirot
(1820-1902), Frankrike
Teckning, Ko i landskap, signerad, blyerts, papper, bladets mått: 33x45 cm, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:00:16
10/9 18:14:00
Louis Noirot
Läs mer om Louis Noirot