KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12022600

nr 1202 2600

Louis Noirot

(1820-1902), Frankrike

Teckning, Louis Noirot (1820-1902), Frankrike. Ko i landskap, signerad, blyerts, papper, bladets mått: 33x45 cm, löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 september 2018
kl 19:00:16

10/9 18:14:00 1      Vinnande bud

Louis Noirot

Läs mer om Louis Noirot